Parimatch контактує з Бангладеш

Клієнти Parimatch з Бангладеш можуть отримати допомогу, звернувшись до фахівців з підтримки, використовуючи один із декількох типів спілкування

Parimatch є міжнародним оператором ставок, який доступний у багатьох країнах Європи та Азії, включаючи Бангладеш. Ми надаємо послуги на законних підставах, про що свідчить номер ліцензії 8048, виданий Курасао Егамінг. Якщо ви стикаєтесь з будь -якими труднощами під час використання послуг магазину ставок, будь ласка, зверніться до нашої команди підтримки для допомоги.

Як зв’язатися з Parimatch Бангладеш?

Parimatch піклується про комфорт користувачів, пропонуючи вибір декількох каналів для зв’язку з персоналу технічної підтримки-чат, електронною поштою та месенджерами. Ми покажемо вам, як користуватися кожною з них та отримати відповідь на ваше запитання.

Електронна пошта

Щоб зв’язатися з консультантами електронною поштою, просто напишіть [Захищений електронною поштою]

Рекомендується надсилати запити з електронної пошти, яка прив’язана до ігрового облікового запису. І не забудьте вказати в темі букву причину зв’язку з послугою, наприклад, "оплата не проходить" або "бонус не зарахований".

Середній час реакції - 1.5 годин. Щоб якомога швидше обробити свій запит, надайте якомога більше деталей, включаючи фотографії, сканування та скріншоти.

Інтернет -чат

Чат у прямому ефірі - це найшвидший і найпростіший спосіб спілкування з підтримкою персоналу. Він доступний безпосередньо на веб-сайті та в Parimatch Mobile App. Запити обробляються цілодобово, тому ви можете попросити допомоги в будь -який зручний момент.

Щоб задати питання через Інтернет -чат, вам потрібно:

 1. Відвідайте веб-сайт Parimatch Bangladesh з комп’ютера чи телефону;
 2. Клацніть «Підтримка чату» у правому нижньому куті;
 3. Вкажіть тему запиту та натисніть «Надіслати»;
 4. Сформулювати та подати запитання.

Вам не доведеться довго чекати, щоб отримати відповідь від команди підтримки: вони зв’яжуться протягом 1-2 хвилин.

Телеграмський канал

Підпишіться на сторінку Telegram компанії, щоб отримати своєчасну інформацію про майбутні акції, бонуси та спортивні заходи. Ви також можете використовувати його, щоб отримати відповіді на свої запитання:

 • Фінансові операції;
 • Як завантажити & Встановіть додаток Parimatch;
 • Нарахування бонусів;
 • Перевірка профілю;
 • Ставки та ігри в казино.

Правильна назва сторінки Telegram нашої компанії: @parimatchindia_bot. Якщо ви не хочете самостійно шукати бота, просто натисніть на відповідний значок на веб-сайті Parimatch.

WhatsApp

Служба обміну миттєвими повідомленнями ідеально підходить для швидкого вирішення питань, пов’язаних з грою. Для мешканців Бангладеш відразу доступні два контакти:

 • +380632704082;
 • +380633992775.

Ваша програма буде оброблена протягом декількох хвилин. Ми рекомендуємо надсилати повідомлення з перевірених номерів, пов'язаних з вашим обліковим записом.

У нашій компанії працюють справжні професіонали, які готові відповідати на запитання гравців у будь -який час дня і ночі. Чим детальніше ви описуєте свою проблему, тим швидше вона буде вирішена.