Parimatch Варіанти оплати для депозитів та зняття коштів у Бангладеш

Parimatch - законний онлайн -букмекер, який співпрацює з багатьма платежними послугами та кредитними організаціями. Вони пропонували зареєстрованих гравцям десятки способів депозиту та зняття грошей - Neteller, Bkash, Muchbetter, Paytm, Nagad та інші. Ліміти депозитів та зняття залежать від двох факторів: Вибір валюти рахунку та системи оплати.

Користувачам від Бангладеш доступні різні варіанти оплати в Parimatch

Варіанти депозиту

Для зручності користувачів з Бангладеш у Parimatch доступні багато варіантів оплати

Ми пропонуємо широкий спектр фінансових послуг, які вигідні для уповноважених гравців на Parimatch Бангладеш веб-сайт. Кожен з них має свої особливості та переваги. Але який би варіант ви не вибрали, майте на увазі одне важливе правило: зробіть депозити та зняття коштів виграшами тим самим способом оплати.

Ви можете використовувати електронні ваучери, банківські картки, послуги електронної комерції, міжнародні перекази, інтернет-банкінг та криптовалюту, щоб поповнити баланс.

Visa та MasterCard - це найбезпечніші методи оплати. Єдиним недоліком цього методу є тривала обробка запитів на виведення виграшу. Банк, що випускає, може утримувати плату за переказ при перетворенні валют.

Електронні гаманці - другий за популярністю інструменту для виготовлення родовищ. Parimatch Bkash - це попит серед азіатських ставок. Перевага послуги полягає в тому, що вона дозволяє передавати кошти з банківських рахунків на цифрові гаманці без додаткових зборів та прихованих комісій.

Третій спосіб - це транснаціональні платіжні системи, такі як Neteller та Skrill. Низькі обмеження депозитів та зняття, швидка обробка транзакцій та найвища безпека трансферів залучають багато ставок. Кожен, хто користується цими послугами, може зняти гроші на банківські картки, пов'язані з гаманцем.

Депозитна системаМінімальний депозитМаксимальний депозит
бкаш₴ 500₴ 200 000
Сітллер₴ 500₴ 900 000
Нагад₴ 500₴ 200 000
Paytm₴ 300₴ 100 000
Mastercard₴ 300₴ 100 000
Значно краще₴ 300₴ 100 000
Скрілл₴ 491₴ 883 737
Джитон₴ 1 000Немає межі
Банківський переказ₴ 551₴ 50 000
Віза₴ 300₴ 100 000
Біткойн готівка₴ 292₴ 200 000
Еферіум₴ 2668₴ 200 000
Біткойн₴ 36 985₴ 200 000
Літа₴ 118₴ 200 000

Як внести гроші в Париматч Бангладеш?

Щоб зробити депозит до Parimatch з Бангладеш, вам потрібно виконати кілька простих кроків

Усі грошові операції виконуються за касовим столом, до якого можна отримати доступ після дозволу. Припустимо, що ви хочете використовувати на Parimatch Paypal, дебетову платіжну систему, з якою ви можете здійснювати транзакції, не розкриваючи дані вашої банківської картки. Для цього потрібно:

  1. Перейдіть до столу касира. Увійдіть на наш сайт і натисніть «депозит» у верхньому правому куті сторінки;
  2. Виберіть фінансову послугу. Знайти PayPal або будь -який інший спосіб у списку запропонованих платіжних систем;
  3. Здійснити платіж. У формі оплати вкажіть суму депозиту та натисніть "Продовжити". На новій сторінці введіть дані про платіж: номер рахунку або номер картки, ідентифікатор замовлення, ім'я відправника тощо. Підтвердьте операцію, натиснувши "Оплата".

Транзакції, здійснені за допомогою цифрових гаманців, швидко обробляються. Зазвичай кошти зараховуються протягом 5-10 хвилин. Якщо ви використовуєте дебетові або кредитні картки, гроші будуть зараховані на ваш ігровий рахунок протягом 10 хвилин до 5 годин.

Мінімальний депозит

Для Litecoin мінімальний депозит становить лише ₴ 118. Але для більшості методів оплати ліміт вищий і починається з ₴ 300. Якщо ви хочете отримати бонус - 100% до ₴ 20 000 - Депозит принаймні ₴ 300 і використовуйте промо-код.

Методи виведення Parimatch Бангладеш

Гравці з Бангладеш мають вибір способів зняти кошти з Parimatch

Користувачі Parimatch мають багато методів вилучення виграшу, популярні в Бангладеш. Межа виведення залежить від методу. Для більшості електронних систем мінімальна сума виведення становить ₴ 500, тоді як для криптовалют та банківських переказів це вдвічі більше.

Ми не стягуємо плату за грошові перекази, але ми можемо відняти невелику суму при використанні Visa MasterCard. Плата залежить від ставок банку, що випускає, і становить 1.7-2%. У всіх інших випадках плата не має.

Вилучення системаМінімум ВилученняКомісіяЧас виведення
Сітллер₴ 5000%Миттєво
Paytm₴ 5000%1-2 години
Карта астропая₴ 10000%12-24 години
Значно краще₴ 10000%12-24 години
бкаш₴ 5000%15 хвилин до 24 годин
Нагад₴ 5000%15 хвилин до 24 годин
Скрілл₴ 5000%2-3 години
Джитон₴ 10000%1-2 години
Mastercard₴ 5001.7%3-5 банківських днів
Банківський переказ₴ 10000%12-72 години
Віза₴ 10001.7%3-5 банківських днів
Біткойн готівка₴ 10000%15 хвилин до 24 годин
Біткойн₴ 10000%15 хвилин до 24 годин
Літа₴ 10000%15 хвилин до 24 годин
Еферіум₴ 10000%15 хвилин до 24 годин

Як зняти гроші з Parimatch BD?

Щоб відкликати свої виграші з Parimatch в Бангладеш, вам потрібно виконати кілька умов

Ми повинні гарантувати користувачам безпеку коштів, тому ми перевіряємо профілі. І поки ви не підтвердите свою особу з платежами, доступ до зняття буде закрито. Додайте відсутні дані до свого профілю, перевірте свою електронну пошту або номер телефону та додайте цифрові копії ваших документів під "Особисті дані" → "Підтвердження облікового запису".

Інструкції щодо зняття грошей:

  1. Відкрийте розділ фінансів. Увійдіть у Parimatch.com і перейдіть до свого профілю, натиснувши піктограму вгорі сторінки. Виберіть розділ "Фінанси" та активуйте вкладку "Вимкнути";
  2. Виберіть платіжну систему. Клацніть на логотип бажаного методу оплати;
  3. Виконати операцію. Введіть суму, номер рахунку та інші дані. Підтвердьте транзакцію, натиснувши кнопку оплати.

Відео огляд транзакцій на Parimatch

Це відео пояснює всі нюанси, пов'язані з фінансовими операціями на Parimatch:

Огляд відеоролики Parimatch BD

Поширення

Що таке ліміт виведення Parimatch на день?

Ви можете зняти лише 80 000 євро або еквівалент в іншій валюті до банківських карток протягом дня. Для інших платіжних систем ліміт може бути різним.

Скільки часу займає виведення Parimatch?

Час виведення залежить від вибраного методу. Для цифрових гаманців час очікування коливається від 15 хвилин до 24 годин. Вони обробляють запити на виведення на банківські картки найдовше, протягом 3-5 робочих днів.

Чи приймає Parimatch Paytm?

Так, зареєстровані гравці можуть використовувати Paytm для платежів. Мінімальна сума зняття становить ₴ 500.

Скільки часу потрібно для зняття з Parimatch через Paytm?

Як і у більшості цифрових гаманців, кошти зараховуються на електронний рахунок Paytm протягом 1-2 годин.

Скільки я можу вийти з Parimatch?

Для 2/3 методів виведення мінімальна сума становить ₴ 500. Тільки ₴ 30 000 можуть бути зняті на банківські картки одним платежем.

Чи є готівка, доступні в Parimatch?

Служба викупу ранніх ставок доступна як для попередніх ставок, так і для живих ставок. Майте на увазі, однак, що варіант не завжди активний. Якщо Parimatch пропонує "ставку на повернення коштів", опція відображається в купоні.

Що таке готівка на доставку в Parimatch?

Готівка на доставку-це метод доставки готівки, який використовується в Parimatch для зняття коштів. Користувач заповнює спеціальну форму за кастою. Кур'єр зв’яжеться з ним і уточнить умови доставки грошей. Ця послуга доступна в Бангалорі, Ахмедабаді, Делі, Ченнаї, Хайдерабаді, Пуні, Мумбаї, ТОД.

Як скасувати очікуване зняття на Parimatch?

Перейдіть до столу касира і натисніть "Скасувати очікування зняття" на вкладці "депозит" або "зняти".

Як зняти свій бонус з Parimatch?

Для початку ви повинні робити призові гроші. Ви повинні витратити на ставку з мінімальними шансами 1.50 Сума, яка в 10 разів перевищує бонус. Необхідно здійснити переказ коштів на готівковий рахунок протягом 7 днів.