Часті запитання щодо Паріматч Бангладеш

Відповіді на найпопулярніші запитання про Parimatch

Реєстрація & Рахунок

Що мені робити, якщо я забув пароль свого облікового запису?

Відновити пароль, натиснувши "Забули пароль?”У формі входу. Введіть свій номер телефону, електронну пошту або ідентифікатор користувача та дотримуйтесь рекомендацій у листі. Якщо ви не можете отримати доступ до свого профілю самостійно, зверніться до підтримки.

Як змінити свою електронну адресу?

На жаль, неможливо змінити адресу електронної пошти, до якої пов'язаний ваш обліковий запис гри. Зверніть увагу, що ви можете мати лише один обліковий запис Parimatch.

Чи можу я використовувати більше однієї валюти?

Так, зареєстровані гравці можуть здійснювати фінансові операції в різних валютах. Щоб додати нову валюту, перейдіть до свого профілю та натисніть "Додати нове" у розділі Гаманка.

Що робити, якщо я забув адресу електронної пошти, до якої зв'язаний мій обліковий запис Parimatch?

Наш персонал підтримки допоможе вам відновити адресу електронної пошти. Зверніться до них електронною поштою або через чат в прямому ефірі, який доступний на веб-сайті та в мобільному додатку.

Перевірка рахунку

Чи потрібно перевірити в Parimatch?

Ви можете робити депозити, розміщувати ставки та дивитися в прямому ефірі, поки не перевірите свій рахунок. Але неможливо отримати доступ до касування, поки ви не перевірите свою особу.

Які документи мені потрібні для перевірки KYC?

Перейдіть до "Підтвердження облікового запису" та додайте свої цифрові копії: посвідчення особи, посвідчення водія або паспорт; Доказ резиденції - банківська виписка, рахунок комунальних послуг; Деталі оплати - електронний або банківський рахунок, кредитна або дебетова картка. Крім того, вам потрібно зняти селфі за допомогою посвідчення особи.

Скільки часу потрібно для перевірки облікового запису?

Parimatch BD працює цілодобово, тому для перевірки ваших документів потрібно не більше 24-72 годин.

Депозит & Вилучення

Що мені робити, якщо моя бажана платіжна система більше не доступна?

Деякі інструменти не відображаються у списку платіжних систем з технічних причин. У цьому випадку скористайтеся альтернативною платіжною системою або зачекайте, поки ваш бажаний варіант оплати знову буде доступний.

Гроші, записані з банківської картки, але рахунок все ще не поповнюється, чому?

Зазвичай акаунт гри поповнюється миттєво. У рідкісних випадках депозити зараховуються протягом 10 хвилин до 4-5 годин. Якщо цього не відбудеться, будь ласка, зв'яжіться з підтримкою.

Оплата не пройшла, чи отримаю я повернення коштів?

Так, ваші гроші будуть зараховані на ваш рахунок або зараховані на ваш Ewallet/Card протягом 14 банківських днів.

Мій профіль перевіряється, але запити на відкликання відхиляються, чому?

Ось деякі причини, чому запити на касу відхиляють: помилки в облікових даних. Перевірте інформацію про виставлення рахунків на написання написання та повторіть спробу; Вибраний метод каси не доступний через технічні причини. У цьому випадку ви можете використовувати іншу платіжну систему; Є неіграні бонуси. Запити на зняття коштів можуть бути відмовлені, якщо є активні бонуси, які потребують ставок; Обмеження перевищено. Для дебетових та кредитних карток максимальний касування за транзакцію становить 30 000 грн. Крім того, гравець повинен робити щонайменше 70% депозитів, зроблених перед вилученням.

Ставка

Яка мінімальна ставка в Паріматч Бангладеш?

Незалежно від спорту, типу та формату угоди, ви можете зробити ставку з 10 грн.

Подія вже давно закінчена, але моя ставка все ще не обчислена, чому?

Зазвичай розрахунок ставки проводиться протягом декількох хвилин після офіційного оголошення результатів матчу. Процес може зайняти довше через технічні причини через затвердження протоколу матчу суддями, затримки підсумку результатів гри.

Чому не було повернуто мою ставку, якщо подія була скасована?

У разі відстрочки або скасування спортивних подій ми обчислюємо ставки якнайшвидше. У виняткових випадках це займає від 2 до 5 годин. Якщо гроші не зараховуються за певний проміжок часу, зверніться до наших операторів підтримки.

Що таке VIP-BET?

VIP -ставка - це опція, яка дозволяє перевищувати максимальну ставку, встановлену компанією ставок. Але майте на увазі, що ця послуга доступна лише для попередніх ставок, зроблених не пізніше ніж за 20 хвилин до події. Мінімальна ставка повинна становити 100 доларів або еквівалент в іншій валюті. Примітка: варіант може бути використаний гравцями, баланс яких перевищує максимальну ставку на встановлений ринок. Рішення прийняти VIP -ставку приймається на індивідуальній основі. Якщо запит буде відмовлено, ви зможете побачити причину в розділі "Історія ставок".

Безпека & Приватність

Чи можу я довіряти Parimatch Бангладеш?

Надійність компанії Parimatch BD BETTING підтверджується існуванням ліцензії Комісії з ігрової комісії Kahnawake (№ 00879), виданою керуючою компанією PMSport n.V. який зареєстрований у Кюрасао.

Чи безпечно зберігати дані на веб-сайті Parimatch?

Конфіденційні дані захищені 128-бітним шифруванням за допомогою SSL-з'єднання. Тож користувачі не повинні турбуватися про безпеку особистої інформації.